Ruleti Strateegia

Ruleti Strateegia

Ruleti Strateegia

Olenemata, mis ruleti strateegiat, taktikat või süsteemi kasutatakse, ei ole võimalik ruletis tekitada või muuta kasiino eelist.

Rulett on täielikult õnnemäng ja seetõttu mitte ükski ruleti strateegia ei tööta. Absoluutselt kõik veebileheküljed, mis väidavad teistmoodi või lubavad mängijale võitvat ruleti strateegiat, on suur pettus, mille eesmärgiks on meelitada mängija netikasiinosse.

On olemas ainult üks teoreetiline ruleti strateegia, millega on võimalik võita ainult teoorias – praktikas see ei toimi.

Martingale ruleti strateegia

Martingale ruleti strateegia põhimõtteks on kahekordistada oma algset panust juhul kui panus osutus kaotavaks ning seda niikaua kuniks saabub võit. Kui panus võideti, siis alustatakse taaskord algpanusega.

Teoreetiliselt on see töötav strateegia, sest mingil ajahetkel peab valitud sündmus toimuma ning mängija võitma. Teisisõnu, kui panustada alati punasele, siis ühel hetkel punane peab tulema.

Teoorias strateegia ei tööta, kuna vajalikud on piiramata hulk raha ja ilma panustamise määradeta ruletilaud.

Martingale strateegia tööpõhimõte

Mängija panustab alati ruletis punasele värvile. Algpanuseks on €1. Igakord, kui ta kaotab kahekordistab panust. Kui ta võidab alustab taaskord algpanusega ning eemaldab lauast võidetud ühe euro.

Juhul, kui toimub kaotuste jada, siis alati mängija kahekordistab eelmist panust niikauaks kuni ta võidab. Ühel hetkel peab soovitud sündmus toimuma ning mängija võidab tagasi oma raha.

Teoorias on see ilus ja lausa geniaalsena tunduv strateegia, aga praktikas ei tööta kahel põhjusel: ruletilaudadel on panustamise limiidid ning vaja oleks lõpmatu hulk raha.

Kui tihti tuleb ruletis sama värv?

Tabelis on ühe värvi järjestikkuse tulemise tõenäosus. Lisatud on ka Martingale strateegia panustamiseks kuluv raha.

Arvutuste lihtustamiseks eirame ruletilaua nulli ning eeldame, et ruletilaul on kõiki numbreid võrselt. Reaalsuses on tõenäosuste protsendid natukene väiksemad.

Kord Tõenäosus Panus
#1 50% €1
#2 25% €2
#3 12.5% €4
#4 6.5% €8
#5 3.1% €16
#6 1.6% €32
#7 0.8% €64
#8 0.4% €128
#9 0.2% €256
#10 0.1% €512
#11 0.05% €1024
#12 0.02% €2048
#13 0.05% €1024

Tabeli Selgitus

Lähtudes tabelist oleme keskmiselt iga sajanda keerutuse järel olukorras, kus peame tegema üle 128  euro suuruse panuse. Proovides kuus teenida 1000 eurot ehk keerutusi peab tegema vähemalt tuhat (reaalsuses mitu korda rohkem), oleme mitmeid kümneid kordi olukorras, kus peame lauas panustama 128 eurot.

Eesti netimängude keskkondades ruletilaua leidmine, kus lastakse teha üle 100 euro suurune panus, on suhteliselt raske ja isegi peaaegu võimatu.

Maailmarekord ja Testimine

Maailmarekord pärineb 1943. aastast, kui tuli üks ja sama värv järjest 32 korda ning ei ole kasiinos diilerit, kes ei ole näinud, et sama värv tuleks järjest vähemalt kümme korda.

Kui siiski soovite Martingale ruleti strateegiat enda naha peale järgi proovida, siis tehke seda Eesti netikasiinode ruletilaua mänguraha versioonis. Selleks KLÕPSA SIIN ning avaneva lehe all paremas nurgas vajuta «European Roulette» mängul.